Admin

Franciszkański dzień skupienia w Więcborku i Orliku

Kolejne, ostatnie już dwa spotkania formacyjne dla sióstr odbyły się w dniach 27 lutego w Więcborku i 28 lutego w Orliku. Temat: „Idziemy drogą franciszkańskiego charyzmatu. Codzienne nawracanie się według św. Franciszka z Asyżu” przybliżył ponownie o. Ambroży Okroy OFM. Oba spotkania zgromadziły liczne grono sióstr z okolicznych wspólnot, dla których był to cenny czas

Franciszkański dzień skupienia w Więcborku i Orliku Dowiedz się więcej »

Przewijanie do góry