Spotkanie dla małżeństw w Orliku

Małżeństwa z parafii Leśno i okolicy Orlika (bliższej lub dalszej…) bardzo serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie dla małżeństw w Orliku, które odbędzie się 18 lutego. Spotkanie potrwa od rana do popołudnia, dlatego warto już teraz zarezerwować ten czas dla siebie i zgłosić swój udział do s. Sancji: sancja.osf@gmail.com. Ze względów organizacyjnych zapisy na wydarzenie potrwają do 5 lutego

Tematem spotkania pod hasłem „Nić do porozumienia” będzie komunikacja w relacji małżeńskiej w praktyce codzienności. Konferencje i część warsztatową poprowadzi małżeństwo Natalia i Jacek Gozdalscy, animatorzy diakonii małżeńskiej Wspólnoty Młodzi i Miłość z Gdańska.

W spotkaniu weźmie udział także ks. dr Wojciech Korzeniak, proboszcz parafii Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata w Starogardzie Gdańskim i terapeuta rodzinny, swoim doświadczeniem od lat towarzyszący małżeństwom naszej diecezji. 

Udział w wydarzeniu to dobra okazja do pogłębienia wiedzy i zdolności komunikacyjnych, dowiedzenia się czegoś nowego o sobie, wzmocnienia wzajemnej więzi, poznania ciekawych ludzi i porozmawiania z zaproszonymi gośćmi oraz innymi uczestnikami. W programie spotkania będzie też możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i wspólna Eucharystia.

„Udane małżeństwo nie jest czymś, co się po prostu dzieje; to coś, co trzeba stworzyć.”

Fawn Weaver

Zapraszamy, żeby wspólnie razem z nami tworzyć ten piękny projekt Boga, jakim jest małżeństwo.

Scroll to Top