Świetlica z Więcborka na filmie „Opiekun”

Uczestniczki świetlicowych spotkań u Sióstr Franciszkanek w Więcborku wykorzystały okazję, by wybrać się wspólnie do kina. Dnia 15 marca 2023r. grupa wzięła udział w pokazie filmu „Opiekun” w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Więcborku.

Świetlica Matki Magdaleny dla osób dorosłych w Więcborku ma swoje spotkania cyklicznie, raz lub dwa razy w tygodniu. Tym razem jednak wspólne spotkanie miało miejsce w innych okolicznościach.

15 marca, w miesiącu poświęconym św. Józefowi, większość z nas wybrała się na film „Opiekun” do MGOK-u w Więcborku, gdzie znajduje się wyremontowana sala kinowa. O godzinie 15:45 zaplanowana była projekcja ostatniej polskiej produkcji filmowej o tym Świętym, pod tytułem „Opiekun”. Obejrzałyśmy piękny film oparty na faktach, opowiadający o historii rodzinnej Roberta i Dominiki, która staje się pretekstem do głębszej opowieści o ewangelicznej postaci ziemskiego opiekuna Jezusa – św. Józefa i roli, jaką odegrał w życiu wielu współczesnych ludzi. Wszystkie jesteśmy bardzo zadowolone ze wspólnego wyjścia.

s. Józefa

Zapraszamy starsze i samotne osoby z Więcborka na spotkania Świetlicy Matki Magdaleny. Ze świetlicy może skorzystać każdy, kto potrzebuje wsparcia duchowego osób życzliwych i każdy, kto pragnie udzielać życzliwego wsparcia innym, a ma na tyle siły, by sam lub przy pomocy innych mógł dotrzeć do „Klasztorku”. Zainteresowanych prosimy o kontaktowanie się ze wspólnotą Sióstr Franciszkanek:

Więcbork – ul. Stary Rynek 8

tel.: 52 389-89-10

Scroll to Top