Rekolekcje „Ty pójdź… za Mną!”

W dniach 22-25 sierpnia odbyły się w Orliku rekolekcje dla rozeznających powołanie pod hasłem: „Ty pójdź… za Mną!”. W spotkaniu wzięło udział sześciu uczestników między 20 a 27. rokiem życia. 

Rekolekcje rozpoczęły się w poniedziałkowe popołudnie spotkaniem zawiązującym wspólnotę. Program rekolekcji, przygotowany przez s. Bernadettę Bąk, obejmował czas wspólnej modlitwy Liturgią Godzin, Eucharystię i adorację Najświętszego Sakramentu, osobiste słuchanie Słowa Bożego, czas sam na sam z Bogiem. Była także możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania oraz indywidualnej rozmowy.

Różne konferencje w tematyce obejmującej aspekt powołania poprowadzili: ks. Szymon Gwardzik, s. Bernadetta, s. Antonia i s. Sancja. Uczestnicy mogli też wysłuchać świadectw sióstr i p. Basi ze wspólnoty Domownicy Boga z Chojnic. Oczywiście nie zabrakło też radosnych chwil spędzonych przy stole czy na spacerze, wspólnego śpiewania, które animowała s. Joela, wieczornego filmu, a nawet gry w planszówki!

Oby ten czas spędzony z Panem przyniósł obfite owoce w życiu każdego z uczestników. Ufamy, że kolejna edycja rekolekcji już niebawem!

Zdjęcia z rekolekcji

Scroll to Top